Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawdzone produkty i promocje cenowe Kaufland!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-14, 21:09   #27
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Sprawdzone produkty i promocje cenowe Kaufland!

Cytat:
Napisane przez molasses disaster Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, ale po dłuższym namyśle, chyba sobie odpuszczę, mam tego sporo w domu w zapasach, a rata za absolutorium się zbliża .

Jeśli któraś gustuje w smakowych piwach dedykowanych paniom (wiecie o czym mówię - wszelakie marki własne wzorowane na redd's) , to tylko w Kauflndzie znalazłam piwo o smaku śliwkowym. Nie zawsze jest ono dostępne, czaiłam się na nie jakiś czas, bo bardzo chciałam spróbować. Mi nie zasmakowało, ale mojej mamie bardzo. Także mogę polecić do samodzielnego spróbowania i oceny .
Właśnie pije te śliwkowe i niezłe jest a już na pewno niezła jest ta jego cena

Btw, dołącze do Was jesli można. Mam u siebie Kauflanda od jakiegoś miesiąca dopiero, kiedys tam bywałam gdzie niegdzie, ale zakupy na szybkiego to nie zakupy. A teraz mam możliwość dłuższego pogrzebania.
I póki co jestem mile zaskoczona że mogłam tam dostac kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto, w bardzo dobrej cenie 19.99. W końcu alternatywa dla allegro.
Poza tym uwielbiam tam brac kwiatki, ostatnio nabyłam storczyka w śmiesznej cenie 15zł, no i podoba mi sie wielka półka z nawozami do kwiatków. Niecierpię przepłacac w kwiaciarniach.
Jestem tez na etapie testowania Kauflandowego żwirku dla kota, ale jeszcze nie umiem nic o nim powiedziec, tego 10l za 9.99.

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-02-14 o 21:16
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując