Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieswieze wlosy
Wątek: nieswieze wlosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-25, 18:55   #1
kasiaw20
Przyczajenie

nieswieze wlosy

Mam pewnien dosc krepujacy dla mnie problem. Mam wlosy do lopatek. Myje je codziennie wieczorem a popludniu nastepnego dnia (czasem nawet rano) czuje, ze one sa takie nie swieze-jakbym je umyla jakies 2 dni wczesniej. Uzywam roznych samponow-obecie nivea (jakis tak cytrynowy). Wlosy sprawiaja wrazenie takich troche przesuszonych- wlasciwie sa bardziej tluste u nasady a na koncach suche. Nie moge myc ich rano, bo sie zdazylabym do pracy (przed wyjsciem do pracy mam jeszcze kilka innych obowiazkow do zrobienia). Myslalam, zeby je jednak codziennie rano myc ale to bym musiala je szuszyc (popsula mi sie suszarka) ale bez wzgledu na to czy mam suszarke czy nie to jeslibym suszyla je codziennie to wtedy bylyby strasznie zniszczone nie wiem co mam robic myslalm, ze sa moze jakies kosmetyki, zeby "odswiezyc" wlosy w ciagu dnia.A jak nie to bede musiala je sciac bo naprwde zle sie czuje psychicznie z tym-jakbym byla nie swieza. Jak wspomnialam wczesniej moze znacie jakies kosmetyki, ktore mi moga pomoc?Czy tylko zosteje fryzier?
kasiaw20 jest offline   Odpowiedz cytując