Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chorobowe inspiracje cd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-24, 08:11   #6
siwak
Raczkowanie

Dot.: Chorobowe inspiracje cd

Cytat:
Napisane przez kesly1 Pokaż wiadomość
Rzucają sie w oczy pewne niedociągnięcia, ale pomysł i kolorystyka fantastyczna
No i te rzęsy ....
DziekujeNiedociagni ecia zauwazylam dopiero na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Do twarzy Ci w niebieskim, nawet bardzo .

A co do mejkapu - fajne zestawienie kolorów, są niedociągnięcia- np. wybrakowana zew.strona- ta górna część. O tutaj to widać- https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1227448963

pozdrawiam
Dzieki Wiem, ze sa niedociagniecia ale zobaczylam je dopiero na zdjeciach. Na poczatku za wysoko wyjechalam za bardzo tym czerwonym w gore a pozniej jak zmazalam i poprawilam to wydawalo sie ok, a jednak nie bylo. Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Jak już mówiłam wieeeele razy, pięknie się prezentujesz w pomarańczowym kolorku, jednak żeby nie było nudno, to powiem, że we wszystkich neonowych, nasyconych kolorach super wyglądasz makijaż podoba mi się, jednak mogłaś trochę bardziej rozetrzeć tą czarną kreseczkę na dolnej powiece. Ale i tak mi się podoba, o

Dzieki Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y

Taki mały off topic: na spierzchnięte usta polecam miód (najlepiej taki z własnego ula, nie ze sklepu, bo w nim się fajne grudki robią i z nich cudny peeling do ust jest ) i pomadkę Hydro Care z Nivea stosowałam wczoraj, efekty są wspaniałe
Dzieki Kreska na dole "wlala"sie w moje zmarszczki hehehe, zreszta wogole ten eyeliner jest do d....y. Zakupie z pewnoscia skoro tak polecasz, z miodem trudniej bedzie ale zobaczymy co sie da zrobic.
siwak jest offline   Odpowiedz cytując