Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niebieski
Wątek: Niebieski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-30, 19:14   #9
siwak
Raczkowanie

Dot.: Niebieski

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ładne cieniowanie, śliczna kreseczka.. Ale jak dla mnie za mocno podkreślone policzka.. Widać to szczególnie na zdjęciach z samymi oczkami Całuski

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Zdaje sie, ze juz sie wychorowalas. Duzo lepiej wygladasz, promieniejesz. A moze to za sprawa tego rozu - tu sie zgodze z Poziomka, troche go duzo. Ale liczy sie efekt - zdrowo wygladasz. Oczka bardzo mi sie podobaja.
Zycze udanej imprezki i czekam na fiolefowego smokey!
Cytat:
Napisane przez betibeata7 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poziomką w 100%
Dzieki dziwczynki Tak z rozem to troche przesadzilam ale jak daje mniej to go slabo widac na zdjeciach ale zapomnialam ze bylo jasno

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie troszkę blade te wewnętrzne kąciki,ja bym widziała połączenie kolorków takich jak wypisałaś w takim trio : wewnetrzny kącik lekko białym rozświetlic,płynne przejście w ten niebieski i zaakcentowanie zewnetrznych kacików czarnym,bo czarnego ja nie widzę u Ciebie na oczkach.Poodbijany jest też tusz na dolnej powiece i troszkę za mocne poliki,za to kreseczka jest sliczna i usta Udanej imprezyczekam na SMoky
Czarny uzylam do zrobienia kreski i mialam problemy z to kreska bo mi sie strasznie poodbijala na tym jasnym cieniu w wewnetrznym kaciku i zrobila taki brudny efekt
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a mi się bardzo bardzo podobuje, ahoj marynarzu no dobra może z tym marynarzem przesadzam ale oczy w tym mejkapie masz takie mmmmorskie o i brwi jak podkreslone !
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
No i znów się uśmiechasz I to mi się podoba
Całkiem ładne kreski, choć nieco za grube na końcach mi się wydają... No i tego różu jest zdecydowanie za dużo, choć odcień ma całkiem fajny - w sam raz do blondu i takich niebieskości na powiekach.
Cytat:
Napisane przez ~refleksyjna Pokaż wiadomość
Bardzo ładny makijaż, fajnie roztarte cienie ale ja też nie wiem gdzie jest czarny. Ja sie narazie boję operować takimi barwami, boję się efektu "bazar" którego u Ciebie absolutnie nie ma oczywiście
Dziekuje
siwak jest offline   Odpowiedz cytując