Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 16:58   #3138
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dana, gratulacje! No to poszło Zdrówka

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam plan wygenerowany ze strony rodzić po ludzku. Jak czytałam opinie o mojej porodówce to znalazłam info, że plan pisze się przy przyjęciu - może mają jakiś schemat, formularz, i się go wypełnia. Ale wolę mieć ten swój na wszelki wypadek. Mam dwie kopie - jedną w teczce z kartą ciąży i wynikami a drugą osobno, w kieszonce torby.
Też jestem ciekawa jak z planem wyszły dziewczyny, które już rodziły.

A mój mąż mnie pyta - a co jeśli oni się nie zastosują? Jaką to ma moc prawną?



Mi się zdarza wstawić obiad na kuchenkę i zapomnieć. I nie muszę być w ciąży...
Ja muszę się przyznać, że nie miałam pojęcia ani teraz ani 5 lat temu o planie porodu
Przy pierwszym porodzie położna pytała o wszystko- może to był jakby plan porodu
Zastraszające jest to, że jest punkt o swobodnym wydawaniu dźwięków... Albo o miejscowym znieczuleniu przy zszywaniu krocza, czy możliwości skorzystania z toalety! To powinien być standard, normalność, tymczasem nasze porodówki niektóre i niektórzy ich pracownicy potrzebują to na piśmie

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Party_girl, nie przejmuj się wymiarami małej USG lubi płatać figle w tej materii, a poza tym, skoro Ty jesteś drobna, to córka pewnie odziedziczyła budowę ciała po Tobie
Nie każdy noworodek musi mieć ponad 3 kg i ok. 56 cm. Jedna z naszych dziewczyn też urodziła dziecko 50 cm

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Namisek, co to w tym szpitalu za chaos??? Raz mowa o jednym, raz o drugim... Masakra... Synek nie przybrał, ale czy jakoś drastycznie z wagi zleciał?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora