Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-18, 16:05   #108
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Drugie zdanie jeszcze raz, bo aż boli jak się czyta. Pomoc w rodzaju założę ci łancuch jak ci na wycieczce spadnie to nie jest żadna pomoc; l-o-l.


Właśnie sedno w pierwszym zdaniu. Dla Ciebie związek to ja, dla mnie my.
Dla mnie to logiczne, że jeśli mam samochód to nie mam obowiązku wszędzie wozić niezmotoryzowanego partnera. Ale jednocześnie żeby nie skazywać go na codzienne poranne dymanie na autobus myślę o tym, jak mu pomóc - zrobić prawko, ogarnąć jakieś auto, czy raz-2 x w tyg podwieźć by było mu lżej plus nie robie afery jak chce żeby go zabrać w sobotę w nocy od kumpla. A nie wuj mnie to obchodzi. Jak zabraknie samochodów na swiecie to wtedy cię łaskawie podwiozę, ale pamiętaj raz w miesiącu to maks, i doceń to. XDZnaj łaskę pana. XD
No aferę to zrobiła Autorka że facet sam jeździ do serwisu a jej nie sfinansuje naprawy. Zaoferował jej swoją pomoc, kim jesteś żeby rozstrzygać że to nie są dobre chęci i jakaś chęć ulżenia drugiej osobie. Już pisałam co o tym myślę i Twoje dogryzanie jak ja widzę związek tego nie zmienią. Facet nie jest skarbonką od sprawiania finansowej przyjemności ani podnoszenia poziomu życia, na jaki nas nie stać. Powiedzmy sobie wprost: Autorki nie stać na opłacenie serwisu rowerowego czy kolacji, a nalegała na ślub i założenie rodziny? Co w tym dziwnego, że facet podchodził sceptycznie do tego związku?

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2024-04-18 o 16:20
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując