Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha part 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-28, 21:25   #4649
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha part 10

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Właśnie, dziewczyny, to ode mnie krótka ankieta dla matek: kiedy odstawiacie dziecko do osobnego pokoju? Ba początku śpią w waszym łóżku, w łóżeczku dostawianym, łóżeczku w innym miejscu w sypialni? A może od razu w osobnym pokoju?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pierwsze 3 miesiące spał w swoim łóżeczku z nim w sypialni, potem zaczął strasznie gardzić łóżeczkiem i tam nie wrócił. Do mniej więcej 1,5 roku spał ze mną w łóżku a teraz śpi sam w pokoju chyba ze chory czy coś No albo jak się wierci i wybudza to tez śpimy razem ale ja to bardzo lubię generalnie na początku nie zalecają żeby spało w innym pomieszczeniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Nestle najlepszego [emoji9] dużo miłości [emoji9]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Moj ma półtora roku od pół roku spi sam w lozeczku że mna w pokoju. Tz glosno chrapie więc go wygonilismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Dziewczyny a ta przepuklina zawsze musi być operowana? Czy da się z tym żyć? (Oprócz tego że może się wchłaniać jak Nurek pisal)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To chyba zależy jaka, mój tata ma na kręgosłupie i lepiej tej akurat nie ruszać a maz ma na pachwinie i trzeba usunąć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora