Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-08, 20:02   #4817
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Odniosłam się do postu Tinker, która bez spiny chciałaby z kimś porozmawiać o samobójstwie. Dla mnie to zwykły oksymoron. Mówiąc komukolwiek o samobójstwie, automatycznie czynisz tę osobę w pewien sposób odpowiedzialną i zrzucasz na nią ciężar - ona nie zawsze jest w stanie sobie z tym poradzić, nie wie, czy ma komuś (i komu) o tym powiedzieć, co ma zrobić, jak zareagować. Wielkim egoizmem jest wplątanie kogokolwiek w coś takiego, a już zupełnie bliskiej osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi kiedyś brat powiedział, że chciałby to zrobić. Nie wiedziałam, co mam mówić, jak się zachować, zaczęłam płakać. Wiele razy starałam się z nim rozmawiać ale zawsze boję się, że użyje nie takiego słowa, że odbierze moje słowa inaczej. Minęło pół roku a siedzi mi to w głowie, często tak mi zaprząta mi to głowę, że sama zaczynam się zastanawiać nad psychologiem. Każdy telefon od rodziców czy rodzeństwa powoduje u mnie szybsze bicie serca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora