Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-08, 22:50   #4981
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motilla Pokaż wiadomość
Nie maltretujesz Bardzom wdzięczna za zainteresowanie tematem moich marnych włosiąt. Dopiero zaczęłam czytać o tych wszystkich silikonach, sls-ach i ekstraktach i jestem w tym temacie zielona jak wiosenna trawa.
Do mycia obecnie używam Kerium La Roche Posay do włosów wypadających, polecił mi go mój dermatolog. Wydaje mi się, że dość moim kudłom służy, wydaje się łagodny, a włosy są lekkie i wydają się "domyte" - co nie zawsze jest regułą ;-) Waxa zużyłam kiedyś jedno opakowanie - ale tego Richard&coś tam, nie powalił mnie, włosy wypadały tak samo, jak nie bardziej i były klapnięte i obciążone. Obecnie szukam tego z L'biotici, na razie w saszetce, na spróbowanie oraz glorii - kiedyś skądś dostałam próbkę i pamiętam, że efekt był pozytywny. Chciałabym też spróbować oleju kokosowego.
Ogólnie moje włosy są z gatunku tzw. "podatnych", faktycznie, można wycisnąć z nich coś na kształt fal (przynajmniej kiedyś tak było), tyle że teraz tego nie robię z powodu mojej niechęci do wszelkich pianek, żeli i lakierów, które to lubią robić z moich piórek marne strąki... Może znacie coś, co nie dawałoby takiego efektu?

I wierz mi, że temat moich włosów nie raz spędzał mi sen z powiek (a koszmary o wyłysieniu to raczej norma), naprawdę staram się ich nie maltretować i mieć do nich anielską cierpliwość (oraz do codziennego odkurzania ;-). Obiecuję, że teraz lepiej o nie zadbam i dziękuję raz jeszcze za zainteresowanie

to sprobuj zrobic sobie naturalny zel - z siemienia lnianego (nie mielonego), zajrzyj to watku o pielegnacji kreconych wlosow, mozesz nie korzystac ze wszystkiego co tam dziewczyny radza ale np. w blogu Malgosi (malgosia86) znajdziesz listy odzywek i kosmetykow bez silikonow, zajrzyj do pigulki i do FAQ, tam wszystko streszczone, przepis na zel lniany rowniez


ja dla odmiany dzisiaj wyprostowalam wloski na szczotce co pozwolilo mi lepiej zobaczyc jaki mi fajny kolor wyszedl po hennowaniu w poniedzialek, na kreconych az tak sie nie blyszcza (ale na codzien to by mi sie nie chcialo, takie modelowanie zajmuje duzo czasu, z lokami nie musze sie tak meczyc )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane.jpg (95,6 KB, 460 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane3.jpg (100,7 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane1.jpg (86,9 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyprostowane2.jpg (90,5 KB, 298 załadowań)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-08 o 22:54
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora