Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółty blond- jak sie go pozbyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-01-17, 17:58   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Kolejna ofiara losu z żółtymi włosami!

widze ze jestes tym samym typem urody co ja. Wiec tak do pani lato pasuja zimne barwy czyli ciemny blond z popielatym polyskiem, typowe popielate wlosy, bardzo jasny blond nawet w kolorze platynowym. Sa nawet lata co maja brazowe wlosy ale zawsze z tym chlodnym popielatym polyskiem nigdy to nie jest cieply braz. Nirktore lata nie lubia swoje go koloru(ja tez nie lubie)wiec je farbuja(ja tez to robie-pasemka), niektorym pasuja rudosci ale nie takie jak u pani jesien. Te kasztany to raczej odcienie czerwonego np wisnia, burgund. I musze przyznac ze sama sie dlugo farbowalam na takie kolory, teraz mam jasne pasemka, gdyz po 6 latach troche mi sie znudzil ten kolor i chcialam wrocic do swoich wloskow, chodz kusily mnie czerwone pasemka to jednak zrobilam jasne, przez co ludzie daja mi 17 lat a mam 27 hihihhi. Co do reszty twojego pytania to nie jestem pewna jak bedzie najlepiej bo nie jestem fryzjerka i nie chce ci czegos doradzic ze co fryzjer mnie przeklnie. Ale skoro juz tak nadwyrezylas swoje wlosy to lepiej moze na dalsze farbowanie do fryzjera on bedzie wiedzial co zrobic zeby ci wlosow nie spalic aha i jeszcze cos jak masz zolty kolor to umyj pare razy w szamponie do wlosow siwych, gwarantuje po jakims czasie zolty sie zmyje i bedziesz miec cudny blond
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując