Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 12:31   #19
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Jestem i ja Ledwo zem przebrnela przez te 3 str. ,ktore nasmarowalyscie w ciagu jednego dnia. Ufff

Czy ten Biokap ma tez jakies blondy? Bo ciezko o pozyskanie blondu z naturalnych srodkow. Z reguly to jakas sloma wychodzi :/

No i tez musze cos na oponki poszukac. Kiedys mialam cos z Eveline,ale z szuflady nie chcialo dzialac

Mysle, ze jak w ciagu 3dni do nas nikt sie nie odezwie w spr. listy to powinnas Chatul przekleic liste na poczatku tego watku i ja edytowac.
Innej obcji nie widze niestety :/
Sam, przecież Ty masz jeszcze do wyboru masę farb do włosów w Wholefoods :P Chyba z 4 rodzaje tam widziałam :P No i Revlona też znajdziesz wszędzie.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
też muszę coś kupić plus do tego zamawiam hula hop ;D
Ooo, to jest myśl! Sam, pytanie do Ciebie, gdzie kupiłabyś jakieś hoola hoop, które nie kosztowało by 40 dolców?? Bo jak szukałam to tylko takie mieli

Cytat:
Napisane przez Fugonetka Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam. W połowie stycznia wysłałam mnóstwo maili najróżniejszych firm. Odzew jest wprost porażający;/
Zgadzam się z Tobą- list może być bardziej skuteczny- ale pewnie też będzie trzeba wysłać poleconym

Mnie się wydaje, że list to jest lepsza, poważniejsza sprawa, tylko nie wiadomo jak z odpisywaniem

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
?? na szybko zaznaczyłam, co mnie najbardziej w oczy poraziło. Co to za lista?
Cześć Sylcia. Sylcia trafiła już do mnie na bloga z tą listą, zdaje się, że sama pisała do wszystkich tych i niektóre, jak zwykle, powypisywały bzdury Strach pomyśleć ile innych osób te cholerne koncerny wprowadzają w błąd
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując