Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrocław - Siłownia i Fitness
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-30, 22:07   #682
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Wrocław - Siłownia i Fitness

Cytat:
Napisane przez yuki127 Pokaż wiadomość
Koniecznie napiszcie dziewczyny jak wrażenia. Ja prawdopodobnie podę dopiero po długim weekendzie.
Witaj
Jest całkiem miło no i bardzo miła jest mananka! Pozdrawiam!

Nie było dużo ludzi, tak hm... może 20 w najgorętszym punkcie.
Ale o zaletach mówiłam wcześniej, więc napiszę wady:
1) do szafek trzeba przynieść swoją kłódkę! Albo kupić za 9 lub 11 zł.
2) Było dość ciepło. Nie wiem, czy włączona była klimatyzacja, ale przy większej ilości osób może być gorąco (i śmierdząco). Oby nie!
3) Sprzętu do ćwiczenia brzucha jest stosunkowo niewiele. Zważywszy na to, że dziewczyny brzuch ćwiczą najdłużej - mogą być kolejki. A ławka skośna jest na "męskiej częsci".
4) Nie ma hantelków dla kobiet! Najlżejsze to 5 kilo!
5) Nie podobał mi się brak organizacji (ale myślę, że to początki i można przymknąć na to oko) : nie było jeszcze bidonów (wodę dostawało się w kubeczkach plastikowych), nie dostaliśmy identyfikatorów, na sali nie ma zegarów. takie niedociągnięcia w stylu: za bidon miało się płacić 2 złote, teraz babeczka mówi "około czterech". No niby nic, ale takie rzeczy powinno się ustalać od początku!
6) grafik zajęć zrobiony jest "na oko". Nie ma zajęć w weekendy i... NIKT nas nie pytał wcześniej o preferencje (a zapewniali, że tak będą robić).

To tyle. Ogólnie i tak jestem bardziej na plus, niż minus, ponieważ sprzętu jest mnóstwo i sala fitness olbrzymia!

Teraz to serio tyle.
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując