Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 17:31   #64
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Po przemyśleniu sprawy chyba jutro wrócę do Natury po jedną ze szminek (ale jeszcze nie wiem czy Revel the Red czy Soulful) i jeśli jakimś cudem dołożyli szampański cień to i po niego. Mam nadzieję, że nie zmięknę i nie kupię toppera i jasnej pomadki (mam już chyba pierdylion lakierów których nie zdążę zużyć i może komuś to się wyda śmieszne ale uważam, że podobny efekt do tej jasnej pomadki da wymieszanie dowolnego złotego rozświetlacza z balsamem do ust czy choćby wazeliną). Szkoda, że cenowo jest taka przepaść pomiędzy Hebe a Naturą, ale i tak w sumie SpectaculART miało nie być w Naturach więc lepiej mieć chociaż możliwość pomacać ją na żywo Pewnie kupiłabym limitkowy rozświeltacz na aukcji i później byłoby zgrzytanie zębami, że kupiłam coś zupełnie innego niż się spodziewałam.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

I oczywiście bardzo miło mi jest słyszeć [czytać ], że ktoś ma podobne odczucia odnośnie kosmetyków

mnie kusi najjaśniejsza pomadka mimo tego że pewnie jest tak jak napisałaś. fajnie mieć coś, co nawilża w ładnym opakowaniu i do tego jeszcze z lekkim złotawym zmrożeniem I jakoś tak najciemniejszy lakier mnie zaczął kusić.
Ogólnie to mam chęć jeszcze raz iść zmacać rozświetlacz i cienie. niech ktoś mi to wybije z głowy...
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;38328187]zanabyłam tylko najciemniejszą pomadkę i po pierwszych testach jestem zadowolona na tyle, że mam ochotę i na tą różową, co mnie dziwi, bom kompletnie nieszminkowa
coco kiciusia - dokładnie, my lips but better [/QUOTE]
Bo one są właśnie takie inne.
Bardziej jak szminkobalsamy z delikatnym kolorem. Ja moją Revel the Red uwielbiam, a po nocach śni mi się Artfully Lustrous
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Przyszłam Was pokusić topcoatem z limitowanki pod spodem Iced Latte
Ja cie, ale cudo ciekawe, czy mój Iced latte jeszcze żyje, można by coś takiego wyrzeźbić a do czego użyłaś gąbeczki? mani nie wygląda, jakby była potrzebna
Z LE absolutnie nic mi się nie podoba
Za to nowości
miętowy cień,
na pewno przyjrzę się Intensif'Eye, palecie nude i kredkom longlasting,
liner żelowy ciekawy, ale mam ten z WTLV
BB Creamy mnie rozśmieszyły, ale kamuflaże chętnie obadam ciekawe, jaki będą miały skład - zapychający czy nie.

I tak ogólnie to Was nadrabiam , więc...
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
w gratisie dostałam tusz Catrice Sensitive Eyes. Na razie nieotwierany (mam nadzieję) - zastanawiam się, czy go zostawić, czy puścić dalej bo po recenzjach widzę, że on taki raczej dzienny, a ja wolę mocno podkreślone rzęsy
Jeżeli kogoś to interesuje, to ja przez te pół roku byłam całkiem zadowolona z Sensitive Eyes. Mimo, że nie przepadam za takim dziennym efektem, ten tusz dawał ładne, estetyczne rzęsy i nie osypywał się. Polecam
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ale zakupy Też się czaję na tego żelka ale jeszcze nie wiem czy go kupię. Jak użyjesz to dasz znać, czy fajny?
Co prawda żelek Sherlock & Khaki Holmes już nie do dostania, ale swoją opinię wyrażam otóż raczej nie był wart zakupu. Kolor owszem ma piękny, ale w opakowaniu, na oku wiele traci, robi prześwity, jest twardy, nie tak maślany jak linery żelowe z essence. Tym niemniej co jakiś czas go będę używać, na przykład na czarną albo brązową kredkę.
Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że on Ci pachnie jogurtem truskawkowym, bo mnie on pachnie smażoną cebulą Użyłam go raz i leży
O rany, to mnie zabiłaś tym porównaniem aż poszłam powąchać ale nie, ewidentny zapach chemicznej truskawki, smażonej cebuli tam nie czuję
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Paletki Paris i Shanghai są piękne
Zgadzam się, świetne. Szkoda, że tej limitki u nas nie było.
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A właśnie widziałam, ale najpierw tutaj posta napisałam, a potem sprawdziłam "pomadkomaniaczki"
Czyli dalej szukam "wozu strażackiego"
Ten kolor był w szminkobłyszczykach Catrice z limitki WTLV. Ten pierwszy był piękną strażacką intensywną czerwienią ani grama buraczka czy różu.
Od siebie polecam również KOBO Celebrity Lips, 304 Catwalk Red. Czasami jeszcze występują w naturowych koszyczkach wyprzedażowych. Ale to nie jest typowa strażacka czerwień, jest lekko malinowa, ale nie buraczkowa
Moje dwie ulubione czerwienie a jestem bardzo wybredna i z zasady nie lubię mocnych kolorów na ustach, ale te są wyjątkiem

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-02 o 17:34
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując