Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Testuję Therm Line Fast - warto czy nie warto?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-14, 11:09   #1
Madame_Bijou
Przyczajenie
 
Avatar Madame_Bijou
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 4
Exclamation

Testuję Therm Line Fast - warto czy nie warto?


Wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę Therm Line Fast.
Według ulotki należy przyjmować 2 razy dziennie, pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przed obiadem lub treningiem.
O skutkach ubocznych nic nie piszą. Nie wolno ich przyjmować z lekami moczopędnymi.
Ja zauważyłam u siebie ból brzucha po pierwszej tabletce i źle się czułam po drugiej, natomiast mam problemy z pęcherzem i jestem na diecie więc nie wiem czy tabletki były przyczyną moich dolegliwości. Dziś wzięłam trzecią tabletkę i dobrze się czuję.

Nie wiem czy to cudowne działanie tabletki, ale nie sięgnęłam po słodkości -chociaż były imieniny babci i dużo pyszności- nie podjadałam między posiłkami, nie miałam takiej potrzeby, nawet nie poczułam głodu.
Zjadłam na I śniadanie: jogurt nauturalny z owocami, II śniadanie: 3 łyżki słonecznika i pół pomarańczy, przekąska: muesli z mlekiem, obiad: ryba smażona z jednym ziemniakiem, kolacja: kawałek ciasta drożdżowego (byłam u mamy, zawsze zjadam z 4 kawałki, wczoraj nie mogłam w siebie wcisnąć nawet jednego).

Na razie motywuje mnie to do działania.
Zaczęłam dietę z wagą 58 kg, a dziś po dwóch dniach waga się zepsuła - pokazuje 56,4 kg


Tutaj ćwiczę z Chodakowską: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50612170 #post50612170

Odpowiadając na pytanie, na razie uważam, że warto!
Madame_Bijou jest offline Zgłoś do moderatora