Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak usunąć tatuaż? - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-28, 19:34   #39
conscientious
Przyczajenie
 
Avatar conscientious
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Lipiny
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez neosa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu obserwuję wątek gdyż sama zdecydowałam się na usunięcie tatuażu, a teraz nie wiem czy dobrze robię...
Zacznę od tego, że chciałam usunąć napis (na zdjęciach) chyba nie mam już zdjęcia tatuażu przed zabiegiem, ale mam takie po 4-ech i właściwie niczym się nie różni... ;-(
I właśnie chyba stąd zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam... albo czy dobrze go usuwam... Byłam gotowa na ponad 10 zabiegów (bo tak z góry było określone), ale jestem po 9 a tatuaż właściwie niczym się nie różni od tego za zdjęcia po (siódmym zabiegu 25.08.2013).
Usuwam tatuaż w Łodzi, podobno jeden z najlepszych laserów rubinowy Q-switch. Jak sobie teraz przeliczę - zrobienie tatuażu 100 zł, usunięcie 2 000 tys zł i cały czas rośnie... i końca nie widać..
Zastanawiam się nad zmiana laseru... jestem nawet gotowa pojechać do W-wy, Krakowa, Wrocławia, gdziekolwiek... może tam będzie lepsza skuteczność... możecie coś doradzić?
Hej, u mnie ten sam problem (jestem po 7 i na 3 dni przed 8 sesją) i zdaje się, że nawet u tej samej Pani doktor. Kompletnie się załamałam, kiedy zobaczyłam, że z takim napisem męczysz się już tyle czasu, a ja mam
tribala do usunięcia. Również poważnie zastanawiam się nad zmianą lasera, bo w moim przypadku ten zachwalany pod niebiosa rubinek marnie działa.
conscientious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując