Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak usunąć tatuaż? - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-30, 09:37   #47
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez conscientious Pokaż wiadomość
Całkowicie poważnie , na stronie reklamują się w ten sposób, że przy profesjonalnym tatuażu wystarczy na ogół 8-10 sesji, a u mnie po 7 zmienił się tylko kolor z czarnego na ciemnografitowy. Od 3 sesji nie widzę najmniejszej różnicy, a kaska na konto kliniki płynie bystrym strumykiem. No nic, zapytam przed czwartkowym zabiegiem, ile to jeszcze potrwa, a jak doktor będzie kluczyć, to podziękuję. Na zwrot wyrzuconych w błoto pieniędzy chyba nie mam co liczyć?
Poradź mi proszę, na jaki laser mam tym razem postawić?
Masz najprawdopodobniej BARDZO głęboko ten tatuaż ... Co poradzić mogę, nic na pewne rzeczy nie ma się wpływu i nie mają go też lekarze usuwający nam tatuaże - jestem pewna, że robi co może, żeby go usunąć. Masz usuwane dobrym sprzętem przez doświadczoną osobę. Powiedz o swoich odczuciach, może zrobi zabieg gratis? albo w jakiś inny sposób zrekompensuje Twoje rozczarowanie? nie wiem ... zgaduję ... nie miałam takiej sytuacji

Jaka to jest część ciała? Czy dopuszczasz bliznę? Jeśli blizna Cię nie odstręcza, to poproś o zabieg laserem CO2 - powinno zejść po 1-2 zabiegach, tyle że zostanie na 100% blizna.
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując