Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-25, 20:57   #13
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Czyli nie jestem sama jeśli chodzi o problemy z makijażem W sumie jakiś rodzaj pocieszenia to jest

Ja wcale nie siedzę w domu, staram się wychodzić gdy jest ładna pogoda Chyba nic na to nie poradzę w kwestii miłości Po prostu muszę się z tym pogodzić i już Tylko niestety to dość trudne gdy się widzi, zwłaszcza latem, mnóstwo szczęśliwych zakochanych par .
Dla wszystkich singli nie jest fajnym oglądanie innych szczęśliwych par albo spotkasz swoją miłość, albo nie, to loteria. A dla faceta niepełnosprawność potencjalnej partnerki nie powinna stać na przeszkodzie - miłość powinna być ponad to, jeśli nie jest - to nie jest miłością.
Osobiście czasem wręcz współczuję tym wszystkim typowo atrakcyjnym ludziom - czasem ciężko powiedzieć, czy ich związek opiera się na prawdziwym uczuciu czy zauroczeniu nienagannym wyglądem

Co do makijażu, powinnaś zainwestować w bazę pod cienie - znacznie ograniczy zbieranie się cieni w załamaniu powieki. Jest kilka godnych polecenia, zależy w jakim przedziale cenowym - moją ostatnią miłością (też mam tłustą cerę) jest matująca firmy Zoeva, choć znane i lubiane są też np. firm ArtDeco, Lumene, Hean - no ale właśnie ta z Zoevy naprawdę matuje powieki.
Jakbyś chciała wstawić zdjęcie twarzy, to rzeczywiście łatwiej byłoby coś doradzić
A ogólnie to warto poszukać inspiracji na youtube - to naprawdę cenne źródło dla osób które chcą poćwiczyć makijaż.

I jak koleżanka wyżej poradziła - obczaj sobie facebooka i bloga Dominiki Budzyńskiej - piękna, seksowna i pewna siebie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2014-02-25 o 21:00
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując