Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-08, 18:41   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie już kilka razy właziłam na yt i ogladałam i kazdy jeden makijaz nia to jak rajski ptak
Kurcze, masz racje.
Obejrzałam sobie kilka filmików, w tym Jeffre Star i faktycznie makijaże niezbyt wychodzą nią, takie pstrokate. Nie idzie w tym wyjść do ludzi.

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A ja sięgam po New Nude bardzo często, te metaliki są idealne dla mnie gdy chcę blink-blink na oku, choć plameczkę na środku powieki. Czyli prawie codziennie A i maty niezgorsze, takie neutralne, do każdego właściwie mejkapu pasują u mnie.
Mam Desert Dusk i jakoś euforii nie ma. Nie jest zła, ale bez szału. Jakość za 300 zł nie powala, choć paleta piękna.
Wolę pracować z cieniami ABH.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja zużyłam miniaturkę. To taki leciuteńki kremik-żelik jest, niespecjalny dla mojej mieszanej dojrzałej cery. Dobry prędzej na lato, może wieczorem w upały czy tłustej buzi. Mnie się nie sprawdził raczej, bo nic nie robił, nie bardzo nawilżał nawet, wsiąkał jak woda i tyle.
Polazłam do sephory i kupiłam go.
Też jestem cera dojrzała 40+ i mieszana. Chciałam coś bardzo lekkiego w formie żelu. Zastanawiałam się jeszcze nad nowym Clarinsem, ale dr. Jart + jest chwalony. Trudno, mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora