Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-09, 03:54   #24
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co to za odżywka (do czego)? Niezorientowana jestem

Dlaczego koszmar?
https://www.cultbeauty.co.uk/virtue-...nditioner.html o to ta .
Po nałożeniu na włosy było ok, podczas spłukiwania już czułam pod palcami jakby te włosy skrzypiały? No nie wiem jak to nazwać ale takie niefajne uczucie, jakbym nie dawała w ogóle odżywki. Po zdjęciu ręcznika okropnie się rozczesywały, dałam spray i olejek Kevin Murphy i na szczęście poszło gładko, po wysuszeniu bez rewelacji ale koncówki wyglądały sucho, zdecydowanie nie warta ceny.

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:51 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O jak dobrze, że piszesz! Chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu.
Wysusza Ci włosy?

Tak, napisałam wyżej o swoich odczuciach .

---------- Dopisano o 04:54 ---------- Poprzedni post napisano o 04:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Melduję swoje wrażenia z odżywki Virtue.

Mam włosy cienkie, typowo słowiańskie, zdrowe na długości, przesuszone na końcach mimo podcinania, rozjaśniane refleksami. Bardzo o nie dbam olejami itp., ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Moim zdaniem taką odżywkę można ocenić dopiero po dłuższym używaniu, bo pierwsza lepsza silikonowa z Rossmana może po pierwszym użyciu dać dobry efekt.

Pierwsze wrażenia: Virtue pięknie pachnie, zapach utrzymuje się po myciu. Trzymałam dość długo, jak maskę, z 20min. Włosy łatwo się rozczesały. Po wysuszeniu spodobało mi się, że są lekko usztywnione, nie ulizane - niecierpię takiego przyklapu. Od 2/3 długości były jednak sztywne i suche. Nałożyłam sporo olejku, zrobiło się lepiej i poszłam spać.
Rano - dramat. Te końcówki w świetle dziennym były sztywne, sterczące na wszystkie strony, połamane! Jakby przeproteinowane włosy? Nie wiem. Tam, gdzie włosy są zdrowe efekt był fajny, ale odżywka ma być do włosów zniszczonych... Nałożyłam mnóstwo olejków, kremów i trochę podcięłam, bo nie mogłam na to patrzeć.

To takie pierwsze wrażenie, ale nie skreślam jej. Poużywam i dopiero się wypowiem, bo to bez sensu tak od razu wydawać wyrok. Jednak przeszło mi przez głowę, ile za tą chorą cenę mogłam mieć doskonałych odżywek typu Alterra z granatem, po której włosy są natychmiast nienaganne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

Mam na zbyciu 30ml nowe, chcesz? Mi jakoś nie odpowiada, choć wszędzie zachwyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

+1 że tak powiem .
No ciekawe czy któraś z dziewczyn kupiła jeszcze tą odżywkę, ciekawa jestem wrażeń, może akurat komuś się sprawdziła albo zna na nią jakiś sposób albo tak jak pisze MissScareAll trzeba ja poużywać dłuższy czas i wtedy ocenić jej działanie.


A jeszcze nie napisałam, mam włosy raczej cienkie i delikatne, rozjaśniane.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2019-03-09 o 03:59
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora