Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-23, 19:28   #9
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Jestem i ja




To już kolejny temat w którym mam ochotę Ci napisać "mam tak samo jak Ty"
Nie wiem tylko jak bym zdzierżyła jego zamiłowanie do muzyki, której nie jestem w stanie słuchać, ale na szczęście nie muszę tego rozkminiać, mój mąż słucha tego co ja [emoji23]



BTW macie coś takiego, co byście napisały w ankiecie że musi być / nie może być i choćby skały skakały to tego nie przeskoczycie? Tak jak Adrian by nie był w stanie ożenić się z kobietą której widać dziąsła jak się śmieje? Poza oczywistościami takimi jak to że musi się myć i nie smarkać w rękaw

Bo ja tak, jakby się okazało że lubi i słucha disco polo, dance i techno lub wulgarny HH (bez urazy dla 5ych co lubią, ja nie jestem w stanie) to by było dla mnie nie do przeskoczenia. Nie ma szans żebym mogła być z takim facetem.
Pewnie jakbym sie zastanowila, to byloby tego duzo, przede wszystkim latwo mnie kupic ogromna wiedza i pasja. A gust muzyczny wiele mowi o czlowieku, w przeciwienstwie do wystajacych dziasel [emoji16] wiec nakreslenie tego w ankiecie, to nieglupie posuniecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora