Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-02, 17:32   #1056
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.V

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
No co ty [emoji2] daje mu jak jest głodny, w tedy jest taki krzyk że jakbym mogła mu nie dać [emoji85] dokładnie to jak wstaje rano robię mu butelkę mm i po trzech godzinach znów mm, w tym czasie ściągam laktatorem. Później jest na piersi do wieczora, do spania dostaje butelkę mojego i pierś w nocy. Staram się teraz codziennie robić tak samo żeby był jakiś rytm [emoji23]
Ważyłam go parę dni temu i teraz mniej przybrał i już się martwię że za mało [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Mój od kiedy ma pierś odrzucil smoczka. Wariat robi ma odwrót [emoji23] normalnie dziecko odrzuca pierś przez smoczka (teoretycznie [emoji2]) a mój smoka odrzucil przez pierś i wgl nie chce wziąć, czy głodny czy najedzony [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie boję się,że smoczkiem rozwalę kp.
Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Daję. Praktycznie zawsze w wózku bo inaczej z domu nie wyjdziemy. A tak to różnie, jak widzę, że przy piersi ma nerwy to czasem smoczek złapie i jest ok a czasami nie pomoga.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Chciałabym młodej dawać do spania. A w sumie do zaśnięcia. Może by było łatwiej jej zasnąć. Bo w ciągu dnia śpi tylko na moich rękach. Podjęłam kilka prób odlozenia jej. Ni cholery.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując