Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 15:52   #4572
Faleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Pytam, bo stosuje krążek od środy, czyli 6 dni, to moje pierwsze hormony. W sobotę lekko zabolała mnie łydka, zaczęłam czytać o problemach z krążeniem, które krążek może powodować i od tej pory zaczęła się panika i bóle. W niedzielę raz zdretwialy mi obie dłonie kompletnie bez przyczyny, pod wieczór prawa noga (ta, która wcześniej "pobolewała"), i dostałam przez to ataku paniki, drętwienie przeszło jak się uspokoiłam. Od tej pory mam tylko raz na jakiś czas lekkie uczucie mrowienia, w palcach, ale jest słabe i szybko mija, mimo to mam wrażenie, że to może być spowodowane pogorszonym krążeniem. No i wrócił ból nogi. Wczoraj był jeszcze umiarkowany (bolała tylko ok.10 minut w ciągu dnia), staram się co chwilę ją oglądać i szukać niepokojących objawów ale kolor i grubość jest ok, choć jak wczoraj wieczorem mierzyłam obwód centymetrem miałam wrażenie, że prawa jest o jakieś 0,5 cm grubsza, poza tym wydaje mi sie być nieco bardziej napięta niż lewa. Jeśli chodzi o rodzaj bólu to ciężko mi go opisać. Momentami jest to takie uczucie, jak ból rosnących kości, na który cierpiałam za dzieciaka, innym razem mam wrażenie jakby to nerwy mi pulsowały, w różnych miejscach, w stopie, łydce z przodu, łydce z tyłu. Ból pojawia się zazwyczaj jak siedzę, jak wstanę i rozchodze nogę jest ok. Za kolanem mam widoczną żyłę, która jest tam odkąd pamiętam, ale przez to, że szukając objawów zaczęłam ją nerwowo "macać" mam wrażenie, że stała się wrażliwa.

Ufff, to się rozpisalam. A teraz moje pytanie: czy któraś miała podobnie? Czy po usunięciu krążka to ustało? A może mimo tych dolegliwości któraś z was nosiła krążek dalej i po jakimś czasie to się unormowało? W czwartek mam wizytę u mojego rodzinnego, bo leczę żołądek (dlatego ring a nie tabsy), zamierzam mu o tym powiedzieć i poproszę o skierowania na badania krzepliwości, co jeśli wyjdą w normie? Przeczekać aż przejdzie?

Bardzo bym chciała, żeby to byla tylko jakaś błahostka typu brak magnezu, bo bardzo chciałabym ponosić krążek dłużej, bo pod każdym innym względem póki co odpowiada mi na 100 procent :/ ale wiadomo, jeśli w grę wchodzi moje zdrowie to nie ma co w ogóle kombinować
Faleksandra jest offline Zgłoś do moderatora