Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vademecum antykoncepcji! cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-10, 09:57   #175
Adrianna_8
Moderator

Dot.: Vademecum antykoncepcji! cz. 2

Cytat:
Napisane przez misialakasia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pewien problem otóż biorę tabletki antykoncepcyjne już ponad 6 lat zawsze prawidłowo. Teraz jestem w trakcie przerwy i dostałam krwawienia. Problem polega na tym że dziś jest 6 dzień przerwy i ja się zaczęłam zastanawiać czy na pewno wzięłam ostatnia tabletkę ponieważ dostałam krwawienia w środę a nie tak jak zawsze w czwartek. Niestety nie mam możliwości sprawdzić tego bo głupia wyrzuciłam już opakowanie. Zastanawiam się czy jeśli po tak długim braniu tabletek skrócę przerwę nagle do 6-ciu dniu to wszystko mi się rozleguluje i skuteczność antykoncepcji może nie być zachowana? Wydaje mi się że wziąłam tą tabletkę ale nie mam pewności
Tabletkę najprawdopodobniej wzięłaś. Po prostu tego nie pamiętasz . A krwawienie z odstawienia może się przesunąć i nie ma w tym nic złego.

Można skracać przerwę dowolnie i nie ma to negatywnego wpływu na antykoncepcje. Wydłużenie przerwy natomiast jest niewskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 8 996 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Adrianna_8 jest offline   Odpowiedz cytując