Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 08:16   #107
asiaczek
Zakorzenienie

Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Kaylla, ja kiedys sobie też nie wyobrażałam[emoji6]. Może nie masz niejadka w domu to łatwiej Ci to przychodzi. Mati sam zjada naprawdę niewiele a gdy jest głodny to jest bardzo zły, o wszystko robi awantury i wcale w tej złości się nie najada, więc mu pomagam (on zwykle zjada ile da radę sam a potem ja go karmię). Co prawda pewnie gdyby od dawna musiał jeść tylko sam to wreszcie by zrozumiał, że gdy zje mało to nadal jest głodny, więc musi zacząć więcej. A teraz to takie błędne koło. Druga strona medalu jest taka, że niewiele mu smakuje, a musi jeść to co mu daję, bo jest bardzo szczupły i ma alergie, więc ta dieta musi być choć trochę zrównoważona przy licznych elemininacjach.

Bona, przedszkole Marzenie [emoji846]. Fajnie, gdy jest taka placówka, która wspiera podejście rodziców do wychowania. U mnie taka w ogóle nie istnieje, wszystkie raczej opierają się na tradycyjnych metodach, ale może nie będzie tragedii, bo między musztrą jak u Kota a pozytywną dyscypliną jest jeszcze miejsce na w miarę rozsądne podejście do dzieci [emoji6]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka