Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-30, 21:35   #59
13Czekoladka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Który podkład lepszy ?

Cytat:
Napisane przez nothingelsematterss Pokaż wiadomość
Cześć . Chodzi mi o poradę, otóż.. nie wiem jaki podkład mam wybrać czy : Rimmel, Lasting Finish czy Lirene Dermoprogram, City Matt,czytałam dużo opinii i jakoś nie mogę się zdecydować ;|. Mam cerę mieszaną, dlatego teraz na lato szukam czegoś lżejszego i matującego i niestety mam piegi. ;|. Napiszcie mi, który Waszym zdaniem będzie lepszy, chyba, że znacie jakieś inne, dobre tak do 35 zł. A i jeszcze jedno .. czy mam brać ciemniejszy odcień na lato? jestem strasznie blada na twarzy, niezależnie czy nałoże podkład ^.^
Ja używałam tego podkładu z Lirene City Matt. Jeśli chcesz zakryć tylko piegi to na pewno ten kosmetyk się sprawdzi. Gorzej jest z zakryciem niedoskonałości. Nie wiem czy najjaśniejszy kolor nie będzie dla Ciebie za ciemny. Dla mnie niestety był.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Cera mieszana... To w sumie trochę za mało informacji. Trądzikowa? Bezproblemowa?

Jeśli bezproblemowa to polecam bb kremy na lato, są zdecydowanie lżejsze niż podkłady,ładnie wyrównują koloryt. Jeśli nie masz problemu z cerą, to nie ma sensu kryć latem buzi podkładem.

Jeśli masz z natury porcelanową cerę, nie kupuj ciemniejszego odcienia.
Zgadzam się z Tobą
13Czekoladka13 jest offline Zgłoś do moderatora