Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta na wiele problemów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 18:55   #8
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dieta na wiele problemów

Cytat:
Napisane przez Lamelkaa Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie lubi to po co ma się zmuszać żeby polubić? U mnie jest tak, że muszę mieć konkretny dzień żeby zjeść np. pierś w kurczaka albo zrobię sobie sałatkę z grillowaną piersią do pracy a po kilku godzinach i tak kawałki piersi zostawiam w pudełku, bo mi przez gardło nie przejdą Mięso można bardzo dobrze zastępować przecież czymś innym nie tracąc przy tym żadnych wartości i nie zniechęcając się do posiłku
Ciekawe czym można zastępować Białko z mięsa jest lepiej przyswajalne niż z innych produktów (nabiału, roślin strączkowych). Poza tym strączkowe na diecie nie są zalecane w ilościach większych niż na 1 posiłek, a coś trzeba w końcu jeść, żeby nie skończyć na 500 kcal dziennie.
Niech Autorka sama się wypowie czy mięso jej się cofa czy po prostu nie potrzebuje go do życia. Ja bez diety mogę jeść mięso raz na dwa tygodnie, ale niestety na diecie trzeba jeść białko, bo bez niego człowiek chodzi głodny...

Poza tym Autorka jest uzależniona od cukru - odstawianie stopniowe to moim zdaniem słaby pomysł, potrzeba ostrego cięcia.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Milkaa26 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu intensywnie odchudzam się... Niestety bez znaczących rezultatów. Prowadzę dość nieregularny tryb życia, śniadanie zazwyczaj jadam w biegu albo pracy. Zazwyczaj jem dżem z waflami ryżowymi. Ostatnio koleżanka przyniosła do pracy dietetyczny dżem Stovit. Smakował dobrze, ale powiedzcie czy któraś z Was go próbowała i rzeczywiście pomaga w diecie?
Ten dżem jest słodzony fruktozą, czyli najgorszym syfem, jaki może być dodawany do żywności. Powoduje ona otyłość.
Wafle ryżowe są wysoko przetworzone i niezdrowe.
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując