Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta na wiele problemów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-06, 19:10   #10
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Dieta na wiele problemów

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Jak jem mięso to mi niedobrze. Mogę jeść jak jest dodatkiem, np.: w zapiekance. Normalnie jem kiełbasę czy wędliny.
Ostrę cięcie, czyli w ogóle nie jeść owoców, placków i w ogóle produktów zawierajacych cukry proste i dwusacharydy?
Zero owoców? Nie, nie nie!
Jedz je np. do godziny 12.

A czy jesteś w stanie na całe życie odmówić sobie ciast, ciasteczek? Polecam ci bloga rozowaklara.pl dziewczyna od roku nie je kupnych słodyczy, choć wcześniej jadła je non stop, w bardzo dużych ilościach. Myślę, że ma bardzo zdrowe podejście, bo nie je słodyczy kupnych, ale wprowadziła zdrowe zamienniki.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Myślę, że bardzo dużo zależy od silnej woli.

Można cukier rzucić z dnia na dzień i osiągnąć sukces a można też rzucić się ze zdwojoną siłą. Każdy musi znaleźć swój sposób na walkę, bo lepszym rozwiązaniem może okazać się np. ograniczenie do jednego dnia, spożytej ilości itd.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując