Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilator SANITAS IPL 100 - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-11, 22:08   #4
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Depilator SANITAS IPL 100 - opinie

Cytat:
Napisane przez u_zywicka Pokaż wiadomość
hej, ja posiadam. Dostałam na gwizdkę, jestem po drugim zabiegu. Minęło 2.5 tygodnia od pierwszego i widzę pierwsze efekty. Mam natomiast jasną skórę i ciemne włosy, więc ponoć skuteczność u mnie powinna być dobra, u osób z ciemną karnacją lub jasnymi włosami może nie dać rady. Użyłam na pachy i głębokie bikini. Na pachach widać "gołe miejsca" już gdzie niegdzie. Na bikini jeszcze za bardzo nie widzę, ale tam mam chyba mocniejsze włoski, może dlatego Dam znać jak będę widzieć lepsze efekty.
Hej, dzięki za odp ja jestem po 3 zabiegu z tym,że trzeci był dopiero wczoraj. Używam na głębokie bikini, nogi i pachy. Też mam jasną skórę i ciemne włosy, robię na najwyższym - 3 stopniu. Na razie wypadania włosków nie zauważyłam niestety, włoski są jakby słabsze ale widocznie potrzeba mi więcej zabiegów Będę robić do skutku Daj znać ja będzie u Ciebie z efektami. Wiem,że ten depilator to nie Lumea i inne drogie ale mam nadzieję,że efekty będą widoczne, nawet jeśli będzie potrzeba większa ilość zabiegów.
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując