Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 18:02   #933
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Właśnie tak się zastanawiałam w co grasz, jak Cię nie było
No właśnie praktycznie w nic! Tego BioShocka to też w sumie zainstalowałem i rzuciłem w kąt. Po przeczytaniu Władcy Pierścieni kusi mnie powrót do Bitwy o Śródziemie II. Chyba stary i sentymentalny się już robię.
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
U mnie przedostatni epizod Life is Strange 2. Cóż ja poradzę, że tak kocham te gry ale pierwsza część i Before the Storm bardziej mną ,,trząchały''.
Ja tak wracam i zawsze będę wracał do New Vegas i Fallouta 2.
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Grał ktoś w Little Nightmares? Prawie każdy to uwielbia, ja jestem wyjątkiem nawet machnęłam im negatywną recenzję:
Nie znam nawet. I mnie nie zachęciłaś do poznania.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
Witam społeczność graczy!


Ja mam na odwrót, widziałam trailer i w przyszłości chętnie zagram, ale poczekam, aż gra stanieje. Za to od miesięcy gram w Wieśka, naprzemiennie z Sims4 i innymi grami (chcę się w końcu zabrać za Worms 2). Totalnie wsiąkłam w ten wiedźmiński klimat i zachwyca mnie, że ta gra jest taka długa - grubo ponad 100h na liczniku. Skończyłam już główny wątek, ale mam jeszcze tyle miejsc do odkrycia. Czekam na jakąś promocję by upolować dodatki.
Oczywiście też uwielbiam, bo jest to coś znacznie bardziej oryginalnego od zachodnich fantasy na jedno kopyto. Ale jednak science fiction to moja największa miłość.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując