Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-01-25, 18:05   #161
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy! cz.33

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mela07, blizny są gładkie i jasne, ale czy to zasługa laseru, to nie wiem, może same z siebie też by tak wyglądały po takim czasie. Nie zrobiłam pełnego pakietu laseru tylko chyba 2, max 3, bo później jakoś mi terminy nie pasowały i zajęłam się czymś innym.

Fajnie, że jesteś zadowolona ze swoich nabytków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to ja już sama nie wiem czy się na to pisać, czy nie Tanio nie jest, więc może szkoda kasy, a dermatolog pewnie mi powie, że warto ,bo to w końcu pieniądze zarobione Poczytam jeszcze na ten temat i może dam sobie więcej czasu, bo wiadomo, ze te blizny beda coraz mniej widoczne z czasem.


magdaC1990, ja następnym razem na pewno wzięłabym więcej wody butelkowanej, bo miałam za mało i mąż mi musiał dowieźć Ale mnie trzymali dwie doby, o czym mnie wcześniej nie uprzedzono. Nawet spodnie pidżamowe nie były mi potrzebne, bo i tak w majtkach i opatrunkach byłam cały czas. Ale kapcie i szlafrok to wiadomo, i coś, żeby czas sobie wypełnić, bo ja się wynudziłam jak mops
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując