Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-26, 14:50   #86
Querez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 156
Dot.: Dlaczego ON nie chce uprawiać seksu?

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Ale co ma upośledzenie umysłowe do niemożności uprawiania seksu?
Napisałam jeszcze o upośledzeniu umysłowym, z uwagi na wypowiedź zagubionej, że bardzo często osoba na wózku może uprawiać seks.

Ale oczywiście zgadzam się z tym co napisałaś, że niepełnosprawność umysłowa, zwłaszcza lekka, nie musi wykluczać mozliwości współżycia.

U niego występuje niepełnosprawność ruchowa, kończyny niewładne, nie jest zdolny do współżycia (wiem to z rozmowy). W przedstawionym przypadku nie chodzi jednak o dokładne wskazanie jednostek chorobowych tylko o przykład, że ktoś wiąże sie z drugą osobą wiedząc, że współżycia nie będzie. Związek szczęsliwy bez seksu.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Napisałaś to tak jakby kalectwo fizyczne było jednym z powodów, dla którego seksu nie mogą uprawiać, a upośledzenie umysłowe drugim.
Jeżeli zostałam źle zrozumiana wyjaśniam, że nie wiem czy jego upośledzenie umysłowe ma jakikolwiek wpływ na niemożność współżycia.

Edytowane przez Querez
Czas edycji: 2010-11-26 o 14:52
Querez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując