Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny-Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 17:00   #32
Kasia_2012_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Uwazajcie na Sylwie i Danusie w krakowie - Makijaż pernamentny

Hej, polecam umówić ci się do Pani Karoliny, wykonywała mi korektę makijażu z przed 5 lat który wyglądał tak koszmarnie, że musiałam się malować, aby to zamaskować...Pani Karolina najpierw wytłumaczyła jakie są możliwości, namalowała wstępny rysunek i w dodatku dała rabat...wyszło tak, że nie wiem jak jej dziękować. Nie dość, że poprawiła to zmieniła kształt na prawidłowy, nic nie bolało...polecam umówić się na konsultacje nic nie kosztuje...Pani Karolina pracuje w Face & Body Institute Starowiślna 4/1 samo centrum Krakowa...pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Hej, z Krakowa polecam Panią Karoline robiła mi korektę makijażu który wyglądał tak koszmarnie, że trzeba było się dużo napracować, żeby to poprzednie dziadostwo zakryć...teraz mam kształt super...można umówić się na konsultację nic się nie płaci, a po samym wyglądzie Pani Karoliny (sama ma wykonany makijaż perm) można jej zaufać, mega naturalnie i estetycznie...F & B Institute Starowiślna 4/1
Kasia_2012_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując