Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 18:11   #82
4everu
Raczkowanie
 
Avatar 4everu
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 35
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witajcie dziewczyny,
mam nadzieje ze specjaliski mi cos poradza.
Otoz mieszkam na poludniowym-wschodzie w okolicach Rzeszowa i zamierzam zrobic szkolenie, z tym ze po przewertowaniu kilku foruw mam metlik w glowie - nie wiem ktora firme wybrac. Wolalabym cos na wysokim poziomie i dobrej jakosci wiec:
1. Od poczatku po glowie chodzilo mi Lash Perfect u p.Eli, z tym że do Bydgoszczy mam jakies 500 km i nie wiem jak to ugryzc. Zmotoryzowana jestem , ale na tak daleka podroz autkiem sie nie odwaze. Z polaczeniami nie wiem jak do konca jest ale ani PKP ani PKS docelowo pewnie nie jedzi ... ani z reszta na rzadanie ... niestety
2. Zastanawialam sie takze nad szkoleniem Lash Perfect w Krakowie (ok.130km odemnie) ale u innej instruktorki. Dzwonilam kilka razy, ale wlaczala sie poczta glosowa (moze ten nr jest juz nieaktualny?). Miała któraś z was szkolenie w Krakowie? Prosiłabym bardzo bardzo o opinie.

3. Inna opcja ktora mi przyszla do glowy to Secret Lashes, z tym ze nie wszystkie opinie byly pochlebne. Również prosba o opinie.

A i dobrze byloby jakby materialy do uzpelnienia (pomijajac zestaw startowy) nie byly w kosmicznych cenach (gdzies widzialam rzesy 0,5g za ponad 220zl)

Na szkolenie jestem w satnie wylozyc do 3-4000zl lacznie z zestawem.

Prosze prosze bardzo doradzcie cos (moze byc nawet cos innego byle na dosyc wysokim poziomie)
4everu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując