Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-26, 09:42   #9
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym na początku poprosić o tylko poważne odpowiedzi.

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?

W tym wieku ma prawo już o tym myśleć,fantazjować itd...ALe ma prawo nie przekładać tego na czyny,widzę że nie umiecie o tym normalnie rozmawiać? a to źle.

A. Twoje naciskanie na pewno Ci nie pomorze,prędzej zniechęcisz jeszcze bardziej.
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując