Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 15:24   #93
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: zmarszczki, bruzdy 25 lat

Cytat:
Napisane przez magnoliaa Pokaż wiadomość
O, ciekawy temat! Też mam 24 lata i też zaczynam się niepokoić o swoją skórę. Najgorzej jest wokół oczu i między brwiami. Zawsze uśmiechałam się "całą twarzą" tzn. marszczyła mi się przy uśmiechu nie tylko skóra wokół ust, ale też wokół oczu i czoło. Poza tym mam tendencję do mrużenia oczu. Nie musi być nawet wielkiego słońca. Czasem nawet spojrzenie na biały kolor w pochmurny dzień powoduje mrużenie. Muszę zainwestować w jakieś dobre okulary przeciwsłoneczne... Tak normalnie nie widać na mojej twarzy zmarszczek, ale kiedy się uśmiecham, to bruzdy, szczególnie wokół oczu, robią się coraz głębsze i dłuższe. Dobrze widać to na zdjęciach. Zawsze jednak myślałam, że kosmetyki przeciwzmarszczkowe powinno się zacząć stosować dopiero po 25 roku życia. We wszystkich materiałach na ten temat piszą, że do tego czasu organizm sam produkuje kolagen więc nie trzeba go dostarczać z zewnątrz...
Cytat:
Napisane przez Nicoool Pokaż wiadomość
kcw jest mega dlugie i jest tyle opinii.. wolalabym posluchac kilku waszych zdan i zrobic sobie liste np 10 kosmetykow i potem je posprawdzac na forach w internecie =))

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Też się nie interesowałam, do teraz Podobno po 20-stym toku zycia juz sie skora starzeje, u jednych szybciej u innych wolniej=)

Tzn. kolagen w kremie nie zastąpi tego w skórze właściwej On nawet tam nie wniknie, nie wzmoży jego produkcji Kolagen w kremie nawilża, daje okluzję. Na kolagen w skórze wazna jest dieta.

To może Iwostin hydratia? Ja i tak polecam zajrzeć i szukać od góry, od najlepszych, bo my tu podami kilka naszych dobrych, a to 1% opinii porównując do kwc- tam masz wiekszą szansę znaleźć cos dobrego.

https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...ext=1&sort=999

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-11 o 15:26
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując