Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 22:51   #110
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Zmarszczki w bardzo młodym wieku

Hej. mam 20 lat i zauważyłam zmarszczki mimiczne na swojej skórze, trochę mi one przeszkadzają, wydaje mi się osobiście ,że są one dosyć widoczne.. Jedna pojawiła się pomiędzy brwiami a druga na szczycie czoła, podłużna , są dosyć płytki, czy mogłabym jakoś się ich pozbyć? Moja cera ogolie byłą zniszczona w dzieciństwie od kosmetyków ze spirytusem , ponieważ miałam ogromne kilkuletnie problemy z trądzikiem, teraz sie ich pozbyłam, ale moja skóra była bardzo sucha. Zainwestowałam w krermy z masłem kakaowym z Avonu, w zwykły krem nivei (ten gęsty, nie soft) i codziennie ich używam, stosowałam też krem z ziaji, wymieniłam także podkłady na te, które mają za zadanie dodatkowo nawilżać skórę,, po pół roku takiej pielęgnacji moja skóa poprawiła swój koor, jest mniej ziemista i nie jest już tak bardzo sucha, jednak nadal mam te okropne, przeszkadzające mi płytkie zmarszczki, załamuje mnie to bo mam wrażenie ze nie wyglądam na 20 lat.. ( dodam ,że nie palę i nie piję ,a także nie mam innych szkodliwych nałogów) co powinnam zrobić aby pozbyć sie tych zmarszczek mimicznych ? mogłabym prosić o zaproponowanie jakiś sprawdzonych kremów, najlepiej nie zbyt drogich (ponieważ mój fundusz nie wystarcza na to ponieważ jeszcze nie podjęłam pracy) , które pomógłby by mi ? Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to frustruje (dodam ,że raczej jestem bardzo blada, unikam słońca i solarium ,a także stosuję filtry uv o zażywam suplementy z witaminami)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując