Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-11, 17:50   #111
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zmarszczki w bardzo młodym wieku

hej dziewczyny
ja zmarszczek nie mam, ale widze ze ta skóra pod oczami nie jest taka jak kiedys no mam te 25 lat już używam kremu z rival de loop jest tani i ma dore opinie, ale myślałam nad czymś lepszym,bardziej w konkretnej konsystencji,może masło shea?
jeśli chodzi o zmarszczki od spania,to jak najbardziej przecież tyle sie mówi o zmarszckach mimicznych (śmiech,marszczenie czoło itd)a co dopiero jak mamy''zgniecioną '' w jakis tam sposób twarz przez 8h snu
ja lubie spac na prawym boku i często daje za wygraną
a jeszcze cos zauwazylam! pod prawym okiem mam taką właśnie kreske a pod lewym nie ,oczywiscie to nie jest jakas głęboka zmarszczka ja ją tylko widze jak sie dobrze przyjrze i jestem w 100%pewna ze to od spania na prawym boku
jesli chodzi o sposoby które mogą zapobiec/opóźnic zmarszczki to napewno:nie opalanie twarzy,wysoki filtr,zdrowe odżywianie,zero nałogów,wysypianie sie,nie stresowanie sie,dużo wody,no i kremy kremy i sera.Najlepiej żeby były jak najbardziej ''wartościowe'' a nie takie jak w drogeriach kremy sama parafina i kilka konserwantów
ale duże znaczenie mają geny,moja mama ma bardzo mało zmarszczek a nigdy jakoś nie kombinowała szczególnie z dbaniem o cere ,krem na noc na dzien i tyle a w młodości często sie opalała.
No i kawe też by pasowało odstawić,ale ja chyba nie dam rady ,tą jedną małą musze wypić.

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2015-04-11 o 17:53
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując