Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 19:30   #118
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Zmarszczki w bardzo młodym wieku

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Pokaż wiadomość
Hej. mam 20 lat i zauważyłam zmarszczki mimiczne na swojej skórze, trochę mi one przeszkadzają, wydaje mi się osobiście ,że są one dosyć widoczne.. Jedna pojawiła się pomiędzy brwiami a druga na szczycie czoła, podłużna , są dosyć płytki, czy mogłabym jakoś się ich pozbyć? Moja cera ogolie byłą zniszczona w dzieciństwie od kosmetyków ze spirytusem , ponieważ miałam ogromne kilkuletnie problemy z trądzikiem, teraz sie ich pozbyłam, ale moja skóra była bardzo sucha. Zainwestowałam w krermy z masłem kakaowym z Avonu, w zwykły krem nivei (ten gęsty, nie soft) i codziennie ich używam, stosowałam też krem z ziaji, wymieniłam także podkłady na te, które mają za zadanie dodatkowo nawilżać skórę,, po pół roku takiej pielęgnacji moja skóa poprawiła swój koor, jest mniej ziemista i nie jest już tak bardzo sucha, jednak nadal mam te okropne, przeszkadzające mi płytkie zmarszczki, załamuje mnie to bo mam wrażenie ze nie wyglądam na 20 lat.. ( dodam ,że nie palę i nie piję ,a także nie mam innych szkodliwych nałogów) co powinnam zrobić aby pozbyć sie tych zmarszczek mimicznych ? mogłabym prosić o zaproponowanie jakiś sprawdzonych kremów, najlepiej nie zbyt drogich (ponieważ mój fundusz nie wystarcza na to ponieważ jeszcze nie podjęłam pracy) , które pomógłby by mi ? Bardzo proszę o odpowiedź, bardzo mnie to frustruje (dodam ,że raczej jestem bardzo blada, unikam słońca i solarium ,a także stosuję filtry uv o zażywam suplementy z witaminami)
Kontroluj mimikę twarzy, proste. U nas w kraju, mam wrażenie, że ludzie w ogóle nie myślą o tym, że wykrzywiając swoje oblicze kilkadziesiąt razy dziennie, robią swojej skórze duże "aua". Mnie ostatnimi czasy ciarki przechodzą na myśl jak będą wyglądać za ileś lat ci, którzy namiętnie marszczą brwi, czoło albo oczy.
Ponadto w internecie jest sporo ćwiczeń na wzmocnienie mięśni twarzy które właśnie od takiego nawykowego ich napinania przestają się prawidłowo rozkurczać. Duże znaczenie ma oczywiście grubość skóry i tkanki tłuszczowej, ale dobre nawyki to podstawa.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2016-03-05 o 19:32
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując