Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoś prowadzi sklep internetowy??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-21, 17:51   #22
malutka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
"stragan na allegro", sklep internetowy itp... prowadzi ktoś? i jak wrażenia?

mam już posadkę u rodziców w firmie poza tym studiuje zaocznie jednak dochody mnie nie satysfakcjonują ( 800 zl na miesiąc ) a na podwyżkę nie mam co liczyć z tego co już z nimi bo stwierdzili ze bym miała za dobrze, zmieniać pracy na razie nie chce bo u mnie w mieście nic nie dostane za małe jest (12 tys mieszkańców) a do tego w którym studiuje nie chce się przeprowadzać póki co....

także wpadłam na pomysł żeby zacząć kupować ciuszki hurtowo w fajnym stylu żebym przy okazji i dla siebie mogla coś wybrać, nawet takie 3-4 stówki więcej miesięcznie bardzo by mnie ucieszyły. mój znajomy sprzedawał kiedyś na allegro części do aut tylko poza aukcja zawsze żeby Zus itd się nie przyczepili, całkiem niezła kaska z tego szla dopiero niedawno zarejestrował działalność i ma sklep internetowy....

mnie interesują ciuchy jak już ewentualnie jakieś dodatki buty itd, może mi ktoś powiedzieć jak to jest zajmować się takim czymś? zdaje sobie sprawę ze to nie jest takie proste na jakie się wydaje, bo siedzieć jednak trzeba, wysyłać dużo, odp na mejle itd... a także trochę trzeba zainwestować... mam kilka pytań:
1. znacie jakieś dobre hurtownie z odzieżą lub stronki internetowe, taka bardziej oryginalna ze tak to ujmę a nie jak w każdym przeciętnym sklepie na ulicy?
2. ile czasu dziennie na to poświęcacie?
3. jak przedstawiają się zarobki (adekwatnie do włożonego przez was wysiłku)?
4. jakie są ceny hurtowe?
5. Czy sklep na allegro także się rejestruje jako firmę? jeśli już jest taka firma zarejestrowana to ile % zarobków idzie dla państwa?


Jak mi coś się przypomni to dopiszę, a tymczasem bardzo dziękuję z góry za każdą pomocną informację.

Dodam jeszcze raz że nie zależy mi na jakiś kokosach, przykładowo dodatkowe 400 zł bardzo by mnie ucieszyło.

Pozdrawiam.

Edytowane przez malutka666
Czas edycji: 2010-05-21 o 18:01
malutka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując