Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 13:58   #20
wodzienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 249
Dot.: Manicure hybrydowy - niszczy czy nie?

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Mam cienkie paznokcie, ale strasznie chciałabym wypróbować to nowy, podobno cudowny, wynalazek jakim jest manicure hybrydowy. Ale boję się, że moje pazurki się za bardzo zniszczą. Więc jak to jest - ten zabieg niszczy paznokcie czy nie?

Jeszcze jedno pytanie: jadę na 2 tygodnie do ciepłych krajów. Jak wiadomo, woda morska i chlorowana bardzo niszczy lakier (przykład: czasem nakładam trzy warstwy lakieru, które utrzymują się dosyć długo, bo kilka dni, bez większych odprysków i odrostów; natomiast w ciepłych krajów ten sam manicure wytrzymuje najwyżej dwa dni, z mega odpryskami). A jak z hybrydowym - też tak się niszczy w wodzie basenowej i morskiej?
Ja bym się raczej obawiała o trwałość - na cienkich paznokciach hybryda nie trzyma się dobrze. Robiłyśmy z koleżanką razem, tymi samymi produktami. Na jej cienkich i bardzo giętkich, łamliwych paznokciach mani utrzymał się 5 dni, z moich mocnych, grubych zdjęłam dopiero 14-to dniowe odrosty.
__________________

miłego życia
wodzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując