Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub bez wesela -czy wypada prosić o pieniądze?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 11:40   #84
ankersior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub bez wesela -czy wypada prosić o pieniądze?

Nie rozumiem tej nagonki na wierszyki na zaproszeniach. Serio - uważacie, że jak ktoś wskazuje co by wolał dostać to taka straszna obraza? Jak ktoś zaprasza na imieniny i prosi o książkę też się obrażacie i na znak nie tolerowania takich pomysłów nie przychodzicie?
Pomijam chamskie teksty w stylu "tyle i tyle zapłacimy za talerzyk, masz dać w kopertę minimum tyle i tyle".
Wesele jest czymś nieco innym niż zwykłe imieniny, pochłania kupę kasy i nie oszukujmy sie - w tym całym "cyrku" jest też wiele wydatków "pod gości". Trochę mnie dziwi podejście niektórych - takie z cyklu "niech się cieszą, że w ogóle przyjdę", "i tak będę się musiał bawić pod ich muzykę, to jeszcze może będą dyktowac co mam im dać?".
Niektórzy myślą, że psim obowiązkiem młodych jest zrobić wesele, zaprosić milion osób i jeszcze żeby te wesele było wybitnie pod każdą osobę zrobione a ja dam prezent jak mi się będzie chciało. sorry, to takie osoby niech lepiej zostaną w domu, nie psują wieczoru sobie i innym
co do kuponów totolotka - no dajcie spokój... zawsze możecie kupić dwa takie same i jeden zostawić sobie. jak będzie wygrana to też sie "obłowicie"
ankersior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując