Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 18:09   #4577
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Ja zastanawiałam się nad modelem Justina Alexandra (mam nadzieję że dobrze napisałam) i w dwóch salonach w Łodzi wczoraj mówiły mi że muszę dopłacić 150 zł za express [emoji3]
Też byłam w szoku ! Tym bardziej że myślałam tak jak mówisz że spokojnie mam czas do listopada.
Tym bardziej że to są suknię za większe kwoty ...

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Wydaje mi się że dużo zależy od projektanta i od tego skąd ta suknia będzie "szła".
Jak np. ze stanów to one twierdzą że muszą mieć 5 miesięcy żeby to się uszyło i doszło.
Ale zawsze są modele wystawowe więc nie ma się co martwić [emoji3] ja byłam już zdecydowana na taką z Pronoviasa, ale ktoś mi podkupił...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupujesz suknię w Łodzi? Polecasz jakieś salony? Ja jestem umówiona na pierwsze oglądanie w dwóch salonach w Łodzi za tydzień Ślub we wrześniu

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Pronovias jest piękny, ale dramatycznie drogi. Ja jak ktoś kupił tą "moją" wystawową byłam tak załamana, że przepłakałam pół nocy... Dobiło mnie to jak jeszcze Pani w sklepie powiedziała do mnie "trzeba było sobie ją zarezerwować, a może nie mówiłyśmy, że można no cóż trudno"..
Teraz jak o tym myślę to śmieje się sama z siebie...
Doszło do tego że mój facet powiedział że kupi mi taką nową (za około 10 tys zamiast 4)...
Dopiero po jakimś tygodniu stwierdziłam, że najwidoczniej nie była mi pisana ��
Ale do tego czasu moje koleżanki znalazły mi jakimś cudem namiary na dziewczynę która kupiła tą sukienkę żebym do niej zadzwoniła i odkupila od niej po jej weselu [emoji3] są cudowne [emoji172][emoji172][emoji172]
Więc nie martw się, ale nie tylko Ty masz takie "problemy pierwszego swiata" [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwal sie, którą suknię Ci wykupili, bo jestem mega ciekawa
Dziewczyny, my z kolei zastanawiamy się nad zakupem wódki, chcemy Stocka. Co myslicie?

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2019-10-17 o 18:16
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora