Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 17:14   #28
AnaW86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Dr. Przybycien - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej, mam pytanie do dziewczyn z Rzeszowa. Czy któraś z Was robiła wymazy przed transferem i czy pobierali Wam wymazy 'w laboratorium'? Ja jak pobierałam jakieś pół roku temu, byłam u ginekologa żeby pobrał, później zanosiłam je do laboratorium. Dr P. powiedział że pobiorą je w laboratorium (w Diagnostyce)... Czy to możliwe? Jeśli tak to w którym lab. Wam pobierali?
Wymazy mam przeterminowane o 2 tygodnie a transfer we wtorek, czy któraś z Was miała sytuację, że pomimo takiej sytuacji transfer się odbył? Obawiam się, że nie uda mi się zrobić jutro tych wymazów (pomijając fakt, że wyników i tak nie dostanę przed transferem).

Cała sprawa wyszła dzisiaj popołudniu, jak dzwoniła pani z Macierzyństwa żeby poinformować mnie o godzinie transferu.

Proszę, podpowiedzcie, co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Hej, mam pytanie do dziewczyn z Rzeszowa (i nie tylko). [emoji6] Czy któraś z Was robiła wymazy przed transferem i czy pobierali Wam je w laboratorium? Ja jak robiłam je jakieś pół roku temu, byłam u ginekologa żeby pobrał probki, później zanosiłam je do laboratorium. Dr P. powiedział że pobiorą je w laboratorium (w Diagnostyce)... Czy to możliwe? Jeśli tak to w którym lab. Wam pobierali?

Wymazy mam przeterminowane o 2 tygodnie a transfer we wtorek, czy któraś z Was miała sytuację, że pomimo braku aktualnych wymazów transfer się odbył? Obawiam się, że nie uda mi się zrobić jutro tych wymazów (pomijając fakt, że wyników i tak nie dostanę przed transferem).

Cała sprawa wyszła dzisiaj popołudniu, jak dzwoniła pani z Macierzyństwa żeby poinformować mnie o godzinie transferu. [emoji51][emoji24]

Proszę, podpowiedzcie, co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Sorry za spam, musialam coś przypadkowo nacisnąć [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnaW86 jest offline Zgłoś do moderatora