Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 15:25   #28
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nowy wątek na nadchodzący nowy rok będę tu i ja

ja bym chciała mieć ciemniejsze brwi, jednak nie umiem powiedzieć, czy mi pasują. mam dość dziewczęcą buzię i chyba by mnie "przytłaczały". dowiedziałam się od "kochanego brata" spytanego o radę czy grzywkę trzymać czy zapuszczać, że z grzywką wyglądam jak "słit sikstin, wiesz, taki emo pokemon....", za to bez niej "kobieco... seksi... AAAA!!!! tej rozmowy nie było!!!" więc chyba w nowy rok wkroczę kobiecym, seksi bezgrzywkowym wyglądem. może wtedy pokombinuję z brwiami. podobają mi się takie "francuskie", coś jak tu: http://thebeautydepartment.com/2011/...n-french-chic/
mi też się podobają "francuskie" brwi, w ogóle dużą uwagę zwracam na brwi i zdecydowanie wolę szerokie, mocno zaznaczone zwłaszcza po obejrzeniu tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=t77CGy-LvVk , zakochałam się w tej modelce i ma szerokaśne brwi. I ostatnio zapuściłam swoje, nie zwężam ich już.
Wracając do jasnych włosów i ciemnych brwi - mnie się to bardzo podoba (wiadomo, tylko przy jasnej cerze), zwłaszcza przy ciemniejszym makijażu nawet jeśli nie zawsze wygląda to naturalnie, to mi się podoba taki kontrast, wyrazisty

Co do szamponetek - ja najbardziej lubię Delię, nie trzyma się tak jak Palette, ale włosy po niej nie rudzieją tak bardzo, mam wrażenie, że mniej niszczy włosy, i przy okazji jest trwalsza niż Joanna Używałam długo "czarnej kawy", potem czerni, i nie zostawiały ciepłych tonów.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-12-26 o 15:26
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora