Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 16:32   #127
BUBELS26
Przyczajenie
 
Avatar BUBELS26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRLANDIA
Wiadomości: 18
GG do BUBELS26
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Misia8686 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowa, chociaż już od dawna czytam różne fora i staram się znaleźć rozwiązanie na trapiący mnie problem. Nie spodziewałam się, że jest aż tyle dziewczyn, które nie mogą zajść w upragnioną ciążę. Ja powiem szczerze zawsze żyłam w przekonaniu że to bardzo łatwe. I niestety się przejechałam na tym. Staramy się z mężem dopiero od niedawna, i za każdym razem gdy nam nie wychodzi strasznie się załamuję czuję, że się wypalam. Byłam u lekarza jest wszystko ok, wiem że to wszystko wina mojej psychiki, ale ....kurcze tak się nie da, nie myśleć o tym. A jeszcze bardziej dobija mnie, kiedy słyszę że moje znajome zachodzą w niechciane ciąże i strasznie się załamują bo nie wiedzą co robić!!! Boże jakie to nie sprawiedliwe. Wiem że takich jak ja jest tu wiele, ale błagam pomóżcie, bo już nie daje rady.

Czesc.....po pierwsze nie załamuj się......ja też nie mogę zajśc w ciąże chociaż juz próbuję 5 miesięcy....napisze ci tak!....nie denerwuj się to nie koniec świata...wiele kobiet ma ten sam problem co ty....spokojnie nie myśl o zajściu w ciąże jak o czymś co trzeba zrobic!!!!...czasu jest mnustwo......rzeczywisc ie sama się blokujesz i przez to nie zachodzisz.......najlps ze rozwiązanie to poddac się naturze i czekac....a jak to ci nie pomoże to słyszałam że na wspomaganie dobre są zioła-WIESIOŁEK bardzo ponoc pomaga......więc nie dręcz się...bedzie dobrze.....dużo relaxu życzę....a na pewno się uda......pozdrawiam
__________________
Pragnęłam życia w całej jego nagiej surowości
BUBELS26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując