Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 20:05   #141
katz25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Cytat:
Napisane przez agnieszka255 Pokaż wiadomość
Witam! jak tu wszystkie prawie wszystkie bo niektóre sa zafasolkowane staram sie o dzidzie. mija drugi miesiac i nic..ech...pozostawie sprawy naturze juz nie bede robic tych testow, bo tylko pogarszaja moje sampoczucie. mialam okres trwal krodko 2 dni i byl skapy. jak mi sie skonczyl, wspolzylam, i nastepnego dnia poczulam ze mam mokro i okazalo sie ze jeszcze troche plamie..czy jest mozliwa przerwa w krwawieniu? nigdy tak nie miałam
Na Twoim miejscu posłuchałabym się rad dziewczyn i zrobiła sobię betaHCG bo to rzeczywiście może oznaczać różne rzeczy. Ale wydaję mi się że to może być kontynuacja @ obym się myliła. Trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po twojej myśli

Cytat:
Napisane przez paputka88 Pokaż wiadomość
katz25 witaj byłam u gina i on mnie zbadał przysłowiowo z góry na dół, wszytskie narządy rodne czy są na właściwym miejscu, badanie piersi, przeprowadził szczegółowy wywiad na temat tego co mogłoby miec wpływ na niepłodność np miejsce pracy męża itp. no i polecił mi "novomedice" w mysłowicach tam zrobiliśmy podst badanie nasienia męża i ja juz u siebie w miejscowości miałam do zrobienia test na prolaktyne, testosteron i tarczyce. No i tak mąż ma wszytsko w jak najlepszym porządku, a ja mam tą cholerną prolaktyne a z owulką u mnie wydaje mi się OK. wtedy jka byłam u gina to był mój 12dc i potwierdził mi lekarz że pęcherzyk ładnie rośnie i za kilka dni napewno pęknie, Także owulka raczej pojawia sie u mnie...a jak u Ciebie bo mało pisałaś....????

agnieszka255 poczytaj sobie co było wczesniej pisane , co pisała katz25 do migdałowej. Oczywiście że mozna miec krwawienie w czasie ciąży, ja osobiśćie znam taki przypadek. Ja bym Ci radziła zrobic test na krew i to jak najszybciej bo jeśli zafasolkowałas (czego Ci bardzo życze ) to najlepiej udać sie szybciutko do gina bo krawawienie w ciąży może mieć różne przyczyny.... Pozdrawiam i trzymam kciuczki
Ja narazie mam mało badań porobionych w chwili obecnej jestem na etapie badania czy mam owulację. Bo lekarz stwierdził że pęcherzyk owulacyjny mam ale niewiadomo czy on pęka i teraz na wizycie ma to ustalić. I jeżeli potwierdzi się że tu jest problem to ma mi dać jakiś zastrzyk który spowoduję sztuczne uwolnienie komórki jajowej. A poza tym to mam tylko zbadane hormony tarczycy ale tu wszystko ok. Jeszcze teraz na wizycie upomne się jego aby pozlecał mi więcej badań i zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam
katz25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując