Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-04, 22:11   #68
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez revivalz Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę do was z baaardzo podobnym pytaniem, które miała zbanowana już osoba, jednak wolałabym uzyskać indywidualną odpowiedź. Bardzo się stresuję, już nie umiem racjonalnie myśleć.
Sprawa wygląda tak, że 13 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting i seks oralny. Miałam wtedy dni płodne/owulację. Kiedy go pieściłam od czasu do czasu całowaliśmy się. Po pocałunku on odrazu naślinił palce i włożył mi je do pochwy, a potem pieścił oralnie. Boję się właśnie o preejakulat. Że z moich ust, przeniósł się do jego. 12 dni przed miesiączką zaczeły boleć mnie piersi. Wczoraj już mniej, a dziś tj. 6 dni do miesiączki przestały całkowicie. Również dzisiaj zauważyłam u siebie zabarwiony na różowo śluz, który utrzymuje się przez cały dzień. Nie wiążę go z początkiem okresu, ponieważ nie dokuczają mi bóle brzucha, co występuje u mnie zawsze. Stresuję się, że może być to plamienie implantacyjne. Czy możliwa jest ciąża? Co mogą oznaczać te plamienia?
z opisanej sytuacji ciąży nie będzie. możesz być spokojna.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując