Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Telewizja N i canal + czyli - co teraz?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 18:52   #16
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Telewizja N i canal + czyli - co teraz?

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Zdaje się, że jest w takich przypadkach zawsze 14 dni od otrzymania w formie pisemnej aneksu do umowy, przeciwne postanowienie na bank jest klauzulą niedozwoloną. A ja jeszcze nic nie dostałam, mimo że trąbi się o tym od długiego czasu. Gdzie jest haczyk? Skąd miałaś to info o 19 kwietnia?

Dzwoniłam tak w ogóle do obsługi klienta, jak zobaczyłam na swoim koncie w internecie, że mój pakiet nagle z 39 zł stał się 52-złotowy. Pomijając fakt, że próbowałam się połączyć z konsultantem chyba z 6 razy i za każdym nie miał ze mną kto rozmawiać, a "przewidywany czas oczekiwania - powyżej 10 minut", to kiedy już się dodzwoniłam, to gość potwierdził, że niczego mi nie zmienią bez pisemnego powiadomienia i możliwości wypowiedzenia. A nowa cena to niby kwota bazowa, od której mam 13 zł rabatu (?).

Zaczynam się bać tej cyfry +.
Dokladnie to samo maz uslyszal jak sie dodzwonil Pan powiedzial,ze jesli mamy do konca lipca umowe na 99zl to nic mi sie nie zmieni do tego czasu. Po tym okresie moge przejsc do NC+ i miec ten sam pakiet za 119zl tylko odejma nam HBO a cala reszta zostanie plus te jakies nowe kanaly ktore maja wejsc
My sie bedziemy martwic jak sie bedzie zblizac koniec umowy wtedy bedziemy myslec co dalej teraz skoro nic nam nie ulega zmianie to mi to zwisa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując