Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zycie w Ameryce...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-01, 04:52   #2552
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Schoolcraft-o matko tyle czekania do tej szkoly?Powariowali.Moze da sie jakos przyspieszyc-nie martw sie moze w praktyce bedzie inaczej?Moze nie ma az tylu chetnych?

Ja tez nie wiem kiedy moja szkole zaczne-plany sa na semestr zimowy-ale jak to wypali to niewiem-bo ciagle mam problem z moim dyplomem i czekam na pania ktora sie tym zajmuje w Polsce az wroci z urlopu-a potem bede musiala wynajmowac tlumacza bo beda musieli tlumaczyc na polski prosbe od szkoly tutaj-pomieszanie z polataniem...nie chce mi sie juz o tym pisac...takze nastepnym razem napisze jak juz to wszystko bede miala zalatwione.

Co do zeba-miotam sie-porozmawiamy w tym tygodniu z dentysta o implantach i mostach dokladniej.Niewiem czy uda mi sie zasiegnac opini kogos innego bo obecnie w pracy mam grafik zapelniony na full time i zaczynam takze szkolenie do nowej pracy.

Co ma byc to bedzie
Ja staram sie nie planowac zbyt duzo tylko zyc dniem dzisiejszym-bo zawsze jak cos zaplanuje sobie dokladnie to i tak wychodzi inaczej niz chcialam.

Elfiku mam dla Ciebie idealne rozwiazanie.. czekajac na uznanie Twojego dyplomu, idz do tego collegu, ktorego chcesz isc i wez English 1A.. To kazdy musi miec zrobione.. wiec pracujac, znajdziesz czas na te 2, czy 3 godz tygodniowo aby zrobic ta klase jednoczenie nie marnujac czasu na to az ci uznaj te klasy z Polski. A ta klase i tak bedziesz musiala wziac.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora