Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-18, 20:28   #2445
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 71.

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Ale te wszystkie publikacje i badania....
teoretycznie można już chyba być na stanowisku tylko dydaktycznym. wtedy 210 godzin w jednym semestrze i wolne. da się... koleżance tak wypada, bo wszystko co prowadzi jest akurat w semestrze zimowym. (ale ona jest naukowo-dydaktyczna, więc przez resztę roku robi naukową część )

kiedyś nie można było być tylko dydaktykiem, ale zdaje się, że na nowa ustawa 2.0 to zmieniła. ale w sumie nie jestem pewna... zdecydowanie nie interesuje mnie bycie pracownikiem tylko dydaktycznym. mi pasuje naukowo-dydaktyczny albo w ogóle naukowo-techniczny.

no i oczywiście, że w przeważającej większości, to do prowadzenia zajęć dochodzą badania, pisanie artykułów i grantów. tylko że taki typowy polak nie zdaje sobie sprawy, że nauczanie, to jedynie jeden z wielu obowiązków pracownika zatrudnionego na uczelni

moja teściowa, mimo najlepszych chęci, nadal nie do końca umie ogarnąć co ja w zasadzie robię na uczelni. i jak mnie zapytała w tym roku czy prowadzę dużo zajęć i jej odpowiedziałam, że ani jednego, to się ucieszyła, że w takim razie będę mieć luz i sobie w ogóle odpocznę i może w takim razie przyjedziemy w święta na dłużej, może 3 tygodnie (maż pracuje zdalnie). no bo co ja innego mogłabym tam robić poza nauczaniem studentów...

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-10-18 o 20:30
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując